Společnost

Náš příběh

Již téměř 50 let je společnost Baublies AG jednou z mála společností specializujících se na technologii válečkování. Díky neustálým inovacím a těsné spolupráci s našimi zákazníky z celého světa jsme si dokázali vybudovat rozsáhlé know-how. Naše produkty a konzultační a vývojové služby se těší vynikající reputaci mimo jiné i u mezinárodních odborníků.

Technologie a vývoj

Válečkování je vysoce účinný a na budoucnost orientovaný proces určený k optimalizaci kovových povrchů. Dodáváme inovativní a sofistikovaná řešení excelentní kvality, která vyvíjíme s kreativním přístupem a závazkem maximální hospodárnosti a trvanlivosti pro zákazníka.

 

V rámci společnosti vytváříme dokonalé podmínky pro vývoj prvotřídních válečkovacích nástrojů, přičemž základními kameny jsou pro nás kolegiální přístup a vyjadřování uznání, podpora kvalifikace našich zaměstnanců a udržování vášně pro inovace. Navíc spolupracujeme s univerzitami, čímž zachováváme těsnou integraci aktuální teorie s osvědčenou praxí.

 


Chcete se o válečkování dozvědět víc?Průvodce technologií válečkování

Jaké výhody získají naši zákazníci?

Uživatelům našich válečkovacích nástrojů nabízíme široký sortiment standardních i na míru zhotovených řešení. Kvalitně zpracovaná konstrukce, při jejímž návrhu věnujeme maximální pozornost i nejmenším detailům, a rozsáhlá vlastní výrobní kapacita nám umožňují poskytovat zákazníkům odolné, precizní nástroje té nejvyšší kvality. Veškeré výrobní procesy jsou certifikovány a podléhají kompletnímu řízení kvality. Abychom uživatelům umožnili minimalizovat dobu nastavení, věnujeme zvýšenou pozornost snadné manipulaci s nástroji a rychlé výměně nástrojů.

 

Jako dodatečnou službu svým zákazníkům nabízíme workshopy a semináře, na kterých se uživatelé mohou naučit, jak s využitím technologie válečkování dosáhnout optimální produktivity.

 

Máte zájem o workshop?   Napište nám

 

„Naše produkty přizpůsobené na míru přinášejí našim zákazníkům nesporné výhody. Díky našim nástrojovým systémům a strojům nabízíme nejen ta nejlepší technická řešení, ale současně také důvěryhodné partnerství a spolupráci s kvalifikovanými a spolehlivými zaměstnanci.“Andreas Hadler, výkonný ředitel (CEO) společnosti Baublies AG

 

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na vaše dotazy.