Şirket

Öz Geçmişimiz

Baublies AG, 50 yıla yakın bir süredir ezerek parlatma teknolojisinde uzmanlaşmış birkaç şirketten biridir. Sürekli inovasyon ve tüm dünyadaki müşterilerimizle yakın işbirliği sayesinde kapsamlı bir mesleki bilgi birikimi elde ettik. Hem ürünlerimiz hem de danışmanlık ve geliştirme hizmetlerimiz, tüm dünyadaki uzmanlar arasında mükemmel bir şöhrete sahiptir.

Teknoloji ve geliştirme

Ezerek parlatma, metal yüzeylerin optimizasyonu için son derece verimli ve geleceğe odaklı bir prosestir. Mükemmel kalite için yaratıcı bir yaklaşım ve kullanıcıya maksimum seviyede maliyet avantajı ve dayanıklılık sağlama iddiasıyla geliştirilen yenilikçi ve sofistike çözümler sunuyoruz

 

Şirket içinde takdir edici ve herkesin eşit sorumluluğa sahip olduğu bir yaklaşımı benimseyerek, çalışanlarımızın niteliklerini geliştirerek ve inovasyon coşkusunu canlı tutarak birinci sınıf ezerek parlatma takımlarının geliştirilmesi için gereken ortamı yaratıyoruz. Bunun yanı sıra üniversitelerle işbirliği yapıyor ve güncel teori ve kanıtlanmış uygulamaları proseslerimize entegre ediyoruz.

 


Ezerek parlatma hakkında daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? Ezerek Parlatma Teknolojisi rehberi

Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar

Kullanıcılara standart ve özel üretim çözümlerden oluşan geniş bir ezerek parlatma takımı yelpazesi sunuyoruz. En küçük detaya kadar iyi bir şekilde geliştirilmiş tasarımlar ve geniş, şirket içi üretim yelpazesi, müşterilerimize en yüksek kalitede dayanıklı ve hassas takımlar sunmamızı mümkün kılıyor. Tüm üretim prosesleri onaylıdır ve kapsamlı kalite kontrolüne tabidir. Müşterilerimiz için kurulum sürelerini en aza indirmek için basit taşıma ve hızlı takım değişimi özelliklerine dikkat ediyoruz.

 

Ek olarak müşterilerimize atölye ve seminer hizmeti sunuyoruz. Burada ilgili kullanıcılar ezerek parlatma teknolojisini kullanarak nasıl optimum verim elde edebileceklerini öğrenebiliyor.

 

Bir atölyeye katılmak mı istiyorsunuz?   Bize yazın!

 

"Müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmiş ürünlerimizden faydalanıyor. Takım sistemlerimiz ve makinelerimiz ile yalnızca en yi teknik çözümler değil, aynı zamanda nitelikli ve güvenilir çalışanlar ile iş ortaklığına ve güvene dayalı bir işbirliği de sunuyoruz."Andreas Hadler, Baublies AG CEO’su

 

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aramanızı dört gözle bekliyoruz.